MENU

Internetový marketing

Internetový marketing je věda, která dokáže přinést prosperitu, pokud se dělá správně. Prosperita je pouze tam, kde je "živo". Internet je hodně užívané médium a jeho popularita stále roste, což z internetu činí "oceán plný ryb" nejen pro profesionální marketéry, ale také pro většinu z těch, kteří touží po úspěchu. Internet má i svá specifika, o kterých se zde dozvíte.  

Oblasti internetového marketingu

SEO – optimalizace pro vyhledávače

Kdo by nechtěl být první?! Vyhledávače (např. Google, Seznam...) jsou vybíravé. V přirozených výsledcích vyhledávání určité webové stránky umístí mezi první odkazy, ale jiné až na pozice, kam se už téměř žádný návštěvník nezatoulá. SEO je věda o tom, jak patřit mezi ty šťastlivce, na které hojně přicházejí návštěvníci z vyhledávačů.

Pokud chcete uspět v SEO, máte následující možnosti:

  1. Poptejte nás nezávazně a my vám dáme cenovou kalkulaci, pokud se nechcete SEO zabývat vlastními silami
  2. Přihlaste se na školení a již nebudete muset tápat v temnotách neznalosti, případně zaměňovati mýty za fakta, přičemž zjistíte, že to co se zdálo jako magie, zase tak nedosažitelné není a že po SEO můžete vlastními silami udělat poměrně hodně. 

PPC reklama

Reklama může mít značnou sílu, ať si o reklamně osobně myslíme cokoli. S tvorbou reklamy je to jako s jízdou na kole, nějak ji umí udělat skoro každý, ale fungující a ekonomicky rentabilní reklamu ani zdaleka každý udělat neumí.

Jestliže chcete internetovou reklamou propagovat své produkty, značku apod., máte následující možnosti:

  1. Požádejte nás o nezávaznou cenovou kalkulaci nastavení a vedení PPC kampaní
  2. Přijďte na školení, během kterého se dozvíte mnoho informací, jak správně nastavit a provozovat fungující PPC reklamu, která vám vydělá peníze 

Sociální sítě 

Sociální sítě jsou fenomén dnešní doby, se značným potenciálem, ale jen málokdo ví, jak tento potenciál správně využívat v komerční sféře.

Pokud cítíte potřebu něco udělat se svým působením v oblasti sociálních sítí:

  1. Můžete se zúčastnit školení a proniknout tak do této problematiky
  2. Požádejte o konzultaci odborníka 

Copywriting

Copywriting neboli tvorba textů je oblast prolínající se i do SEO, PPC reklamy a sociálních sítí. Dobře formulované texty mohou být pomyslným jazýčkem na vahách mezi úspěchem a katastrofou. Kdo podcení sílu sdělení je internetová mrtvola.

Jak se na internetu nestát mrtvolou, ale naopak ukecat návštěvníka, aby se stal vaším zákazníkem:

  1. Požádejte o nezávaznou cenovou kalkulaci
  2. Přijďte na školení a rozšiřte si své obzory v oblasti copywritingu 

Pokud nevíte, neváhejte se zeptat

© HelpMark | Tomáš Herout | Tel: +420 739 719 548 

Používáme cookies

Soubory cookie používáme k analýze údajů o našich návštěvnících, ke zlepšení našich webových stránek, zobrazení personalizovaného obsahu a k tomu, abychom od vás měli zpětnou vazbu.