MENU

Práce s obsahem

Návody na práci s obsahem webových stránek, jako jsou texty, tabulky, obrázkyseznamy...  
Určeno pro správce obsahu webů. 

Jak vytvořit nový článek (stránku) a zveřejnit jej v nabídkách (menu webové stránky).

Práce s textem je jedna z nejdůležitějších činností správce webu a zde budete mít příležitost získat nějaké cenné informace.

Nejste spokojeni s tím, jak váš editor generuje obsah článků? Přečtěte si, jak si zobrazit generované HTML a jak ho případně upravit.

V tomto návodu se dočtete jeden ze způsobů, jak vložit video (např. z YouTube, Zkouknito.cz, Ceknito.cz atd.) přímo do článku Joomly. Není to nic složitého.

Návod jak postupovat krok za krokem, při vytvoření nového článku v Joomla 2.5. Návod poslouží jak začátečníkovi, tak možná pootevře nové obzory i pro zkušenějšího. 

Možná jste si někdy lámali hlavu nad tím, jak vložit mapu z Google nebo Seznamu do prostřed vaší stránky generované Joomlou. Zde naleznete jeden z možných postupů.

Seznamy pomáhají vytvářet strukturovanější obsah webových stránek, a díky tomu přispívají k úspěšnosti webu. Naučte se je používat. 

Odkazy jsou jednou z hlavních předností webových aplikací. Naučte se, jak s nimi efektivně pracovat a vytvářet je v obsahu webu pro spokojenost vašich návštěvníků.

Tabulky mohou být v obsahu webových stránek velice užitečný nástroj. Naučte se je správně využívat a váš obsah se stane atraktivnější pro návštěvníky vašeho webu.

 

Návod popisující, jak smazat styly vložené do obsahu webových stránek (textu, obrázků, tabulek...) pomocí editoru JCE.

Návod ve formě videa (video tutoriálu), jak v Joomle psát horní a dolní index a různé speciální znaky pomocí WYSIWYG editorů TinyMCE a JCE. 

Návod ve formě videa (video tutoriálu), jak založit nový článek (stránku na webu) i s úvodní upoutávkou a zařazení do předpřipravené kategorie. 

Postup vložení obrázku přímo do článku, a to pomocí dvou nejpoužívanějších editorů TinyMCE a JCE.

Pokud nevíte, neváhejte se zeptat

© HelpMark | Tomáš Herout | Tel: +420 739 719 548 

Používáme cookies

Soubory cookie používáme k analýze údajů o našich návštěvnících, ke zlepšení našich webových stránek, zobrazení personalizovaného obsahu a k tomu, abychom od vás měli zpětnou vazbu.