MENU

Instalace, přenášení, upgrade a migrace

Sekce návodů popisujících instalaci Joomly, její přenášení na webhosting a lokální počítač, zálohování, provádění upgrade na vyšší verzi a v neposlední řadě také migraci.

Zde se naučíte, jak systém rozšiřovat o již hotové aplikace. Porozumíte druhům rozšíření a k čemu je dané rozšíření užitečné. 

Co dělat, když se instalace Joomla 2.5 zastaví v předposlední fázi instalace č. 6. Zde se dočtete, jak situaci vyřešit a instalaci řádně dokončit.

Návod na instalaci Joomly 2.5. která je v roce 2015 již zastaralá a nepodporovaná. Doporučuji si nainstalovat Joomla 3.3 návod zde

Přečtěte a shlédněte video s návodem na instalaci Joomla 3.3. Zjistíte, že instalace Joomly pro vaše nové webové stránky není rozhodně nic složitého.

Určeno pro mírně pokročilé, kteří nahlédnou pod pokličku a naučí se Joomlu libovolně přenášet, což se hodí pro zálohování a testování.

Používáte stále Joomla! 2.5.x a zjistili jste, že její podpora skončila v okamžiku, kdy jsme přivítali rok 2015? Chcete mít svůj web na moderním a bezpečném systému? Pokud ano, je tento článek určen právě pro vás!

Podrobný video návod pro úplné začátečníky, jak nainstalovat JCE editor do Joomla 3.x. Edotor JCE slouží ke vkládání obsahu (textu, obrázků, odkazů, tabulek…) do webových stránek.

Pokud nevíte, neváhejte se zeptat

© HelpMark | Tomáš Herout | Tel: +420 739 719 548 

Používáme cookies

Soubory cookie používáme k analýze údajů o našich návštěvnících, ke zlepšení našich webových stránek, zobrazení personalizovaného obsahu a k tomu, abychom od vás měli zpětnou vazbu.