MENU

Nastavení

Postupy a návody, jak nastavit růzvě věci v základní instalaci Joomly.

Postup přihlášení do Joomla! 1.5 a současně popis toho, co nabízí v základní instalaci.

Návod, jak se přihlásit do administrace a řešit některé problémy v případě, že se přihlášení nedaří z některých častých příčin.

Pokud vaše URL adresy mají tvar "www.domena.cz/index.php/jmeno-stranky", a vy chcete vypustit to ošklivé "index.php", tak je tento návod určen právě pro vás.                        

Potřebujete si změnit heslo pro přístup do Joomly a nevíte jak na to, zde si přečtěte návod postupu krok za krokem. Tento návod řeší pouze situaci, kdy již máte vytvořený uživatelský účet, máte i hleslo k přístupu, jen si jej potřebujete změnit.

Systém Joomla omezuje velikost a typy nahrávaných souborů, které jsou nahrávány prostřednictvím systému (neplatí pro činnost prostřednictvím FTP). Zde se dočtete, jak tato omezení nastavovat. 

TinyMCE je WYSIWYG editor, jenž joomla obsahuje již v základní instalaci. Má tři typy nastavení a zde se dočtete, jak s nimi pracovat.

Máte nainstalovánu Joomlu a potřebujete ji "počeštit"? Tak se podívejte na podrobný návod i s videem jak na to pěkně krok za krokem. 

Potřebujete Joomlu nastavit tak, aby se obsah zobrazoval ve více jazycích? Pokud ano, tak tento návod je určen právě pro vás. 

Návod, jak odemknout zamčený článek, položku menu, prostě cokoli, na čem je symbol zámku a nemůžete se tam dostat. Platí pro Joomla 2.5.x

Návod na grafické zobrazení pozic v šabloně Joomly naleznete v tomto článku.

Postup krok za krokem, jak vložit měřící kód statistického systému Google Analytics do Joomla 1.5.

Pokud nevíte, neváhejte se zeptat

© HelpMark | Tomáš Herout | Tel: +420 739 719 548 

Používáme cookies

Soubory cookie používáme k analýze údajů o našich návštěvnících, ke zlepšení našich webových stránek, zobrazení personalizovaného obsahu a k tomu, abychom od vás měli zpětnou vazbu.