MENU

Výběr z našich referencí

www.chata-kozakov.cz – pro Klub českých turistů

ikona-grafikaikona-sablona ikona-proskoleni ikona-manual ikona-vyvoj

web chata kozakov Kompletní tvorba webových stránek od grafického návrhu, až po technický provoz webu. 

Pro KČT (Klub českých turistů) jsme vytvořili webové stránky prezentující Kozákov, coby dominantu Českého ráje. Pro tento web jsme vytvořili zcela originální grafický návrh s ohledem na responzivitu. Následoval vývoj šablony pro redakční systém, který umožní obsluze vkládat text i bez znalosti jakéhokoli počítačového jazyka. Šablona byla vyvinuta jako responzivní (přizpůsobující se velikosti okna prohlížeče), pouze prozatím není optimalizovaná pro telefony. Při tvorbě šablony byl vyvinut i modul, který zobrazuje animaci v pravém horní části a chová se také responzivně.

www.tehotnebrisko.cz – porodní asistentky

ikona-grafika ikona-sablona ikona-proskoleni ikona-manual ikona-vyvoj

www tehotnebrisko cz Kompletní tvorba webových stránek od grafického návrhu, přes technické provedení až po zaškolení obsluhy a tvorbu návodů. 

Pro porodní asistentky jsme vytvořili prezentační web se zcela originální grafikou uzpůsobenou responzivitě webu. Následoval vývoj šablony pro redakční systém, který umožní obsluze vkládat text i bez znalosti jakéhokoli počítačového jazyka. Web je (krom responzivity) optimalizován pro telefony

www.dobrotyzchalupy.cz – pro společnost Nopek

ikona-grafika ikona-sablona ikona-proskoleni ikona-manual ikona-vyvoj

dobrotyzchalupy cz

Kompletní tvorba webových stránek od grafického návrhu, až po technický provoz webu. 

Webové stránky v tuto chvíli ještě nejsou zcela dokončené. Přesto již byly spuštěny, aby prezentovaly regionální produkty. V brzké době přibude diskuzní fórum a v obsahu další produkty.

www.glos.cz – tiskárna

ikona-sablona ikona-vyvoj

reference glos cz

Pro tiskárnu GLOS Semily s.r.o. jsme přepracovali webové stránky. Hlavním důvodem změny bylo rozšíření webu o formuláře pro on-line zadávání zakázek. Tyto formuláře jsme vyráběli na zakázku pro GLOS a zákazníci si díky těmto formulářům mohou požádat o přesnou kalkulaci. Zmíněné formuláře naleznete na www.glos.cz/kalkulace-tisku

Krom formulářů je web dvojjazyčný a popisuje to, co GLOS nabízí svým klientům.  

www.korek.cz – velkoobchod s korkem

ikona-seo ikona-inter-marketing ikona-analytika ikona-sablona ikona-vyvoj

reference www.korek.cz Se společností Korek Jelínek spol. s r.o. jsme uzavřeli dlouhodobou smlouvu o spolupráci v oblasti internetového marketingu (což zahrnuje i webovou analytiku spolupráci při marketingových rozhodnutí apod.) a vykonáváme i vývojové práce v oblasti webdesignu.

Webové stránky www.korek.cz jsou vytvořeny na redakčním systému Joomla pro snazší správu obsahu webu. Při tvorbě šablony byl kladen značný důraz na korektnost HTML s ohledem na optimalizaci pro vyhledávače (tzv. SEO). Vyvinuli jsme pro tento web několik speciálních modulů pro RS Joomla.  

Společnost Korek Jelínek je historicky česká firma, která byla založena již v roce 1855. V současnosti sídlí v Rychnově u Jablonce nad Nisou.

www.zsmsene.cz – Základní škola Mšené-lázně

ikona-grafika ikona-sablona ikona-dokumnetace ikona-proskoleni ikona-manual ikona-vyvoj

zsmsene-cz Kompletní tvorba webových stránek se systémem na správu obsahu Joomla, včetně námi na zakázku vyvinutého rozšíření, které umožňuje import XML dat z externího SW do stránky s jídelníčkem.

Na základě obecného zadání, které definovalo plánované cíle, jsme vytvořili projektový návrh, zcela originální design, šablonu pro systém Joomla, konfiguraci systému pro splnění zadaných cílů, obsahovou strukturu (kategorie, navigace...), naplnění základního obsahu, vytvoření manuálů a v neposlední řadě proškolení obsluhy.

www.zsostromer.cz – Základní škola v Ostroměři

ikona-grafika ikona-sablona ikona-dokumnetace ikona-proskoleni ikona-manual ikona-vyvoj

www.zsostromer.cz Pro Základní školu Eduarda Štorcha a mateřskou školu Ostroměř jsme vytvořili nové webové stránky určené rodičům a dětem školy, školky a jídelny. Krom standardních prvků webu (články, menu, fotogalerie...), bylo námi na míru vyvinuto i rozšíření pro import dat ze systému určeného pro tvorbu rozvrhu hodin. 

Tyto stránky jsou vybudovány na Joomla, protože požadavkem zadavatele byla potřeba často a komfortním způsobem aktualizovat obsah webu. Vytvořili jsme pro tento účel zcela originální šablonu vzhledu, vycházející z požadavků zadavatele.

sberka.gefco-czech.cz – mezinárodní dopravce

ikona-sablona ikona-vyvoj

Reference sberka.gefco-czech.cz Pro mezinárodního dopravce GEFCO jsme ve spolupráci s fi. Sittardia s.r.o., která dodávala grafiku a flashové prvky, jsme vytvářeli originální šablonu a implementovali ji na RS Joomla. Dle zadání investora bylo třeba vyvinout určitá rozšíření a některá jsme na zakázku vyvíjeli my.

www.locahs.cz – fotografování nemovitostí a interiérů

ikona-sablona ikona-vyvoj

locahs.cz reference helpmark

Webové stránky mají za úkol nabízet služby v oblasti home stagingu. Naším úkolem v projektu tvorby těchto zcela nových webových stránek, bylo z dodaných podkladů (logo, koncepce designu...) vytvořit funkční šablonu pro redakční systém. Šablona je responzivní, ale prozatím chybí řešení pro mobilní telefony, které se plánuje v budoucnu. Pro tento projekt jsme vyvinuly speciální rozšíření, především animaci na titulní stránce, protože žádný z běžně dostupných rozšíření nesplňoval zcela požadavky investora projektu.

www.apartman-rakousko.eu – pronájem apartmánu

ikona-grafika ikona-sablona ikona-dokumnetace ikona-manual ikona-vyvoj

tvorba webu apartmán v Rakousku Pro prodnajímatele apartmánu v Rakouských Alpách jsme vytvořili orinální webové stránky. Vytvořili jsem je od projektové dokumantace, přes grafický návrh, vytovření originální šablony vzhledu až po vývoj rozšíření, jakým je kalendář pro zobrazování volných termínů a rezervační systém.

www.lotinar.cz – velkoobchod se zeleninou

ikona-grafika ikona-sablona

reference helpmark www.lotinar.cz Pro velkoobchod se zeleninou jsme vytvořili zcela nové webové stránky, včetně originálního grafického designu. Stránky jsou spravovány systémem Joomla, pro který jsme vytovřili šablonu vzhledu. Zaškolili jsme správce obsahu webu, aby dokázal obsah spravovat bez větších problémů. 

www.pneuservis-autodilna.cz – pneuservis

ikona-grafika ikona-sablona

Originální grafický návrh webu Pro začínajícího podnikatele tvoříme malé webové stránky, jež mají za úkol prezentovat jeho živnost. Přesto, že se jedná o malé webové stránky (prozatím webovou vizitku o jediné stránce), navrhli jsme zcela originální design.

Webové stránky prozatím nejsou umístěné na žádném CMS a jsou pouze statické. Postupem času se předpokládá jejich rozšiřování a následné napojení na CMS.

www.iljazacek.cz – léčitel

ikona-grafika ikona-sablona ikona-proskoleni ikona-manual ikona vývoj rozšíření

originální grafický návrh webu Dne 20.9.2011 byla dokončeno přepracování webových stránek www.iljazacek.cz, které byly doposud statické a postrádaly systém na správu obsahu tzv. CMS. Toto řešení nebylo zrovna ideální vzhledem k potřebě upravovat obsah webových stránek o aktuální události, jako jsou například termíny kurzů a informace o plánovaných a nedávných akcích.

Se změnou souvisela i částečná úprava původního designu, ale pouze v nezbytném rozsahu. Jinak design zůstane v původním pojetí.

Nové pojetí webu zohledňuje moderní požadavky, proto je web tzv. validní a má dobré hodnocení i z hlediska SEO, viz. hodnocení SEOServis.

www.elektrotech.cz – elektrikář

ikona-sablona ikona-proskoleni ikona-seo

reference HelpMark www.elektrotech.cz Firma Elektrotech je montážní firma, která působí nejen v Semilech, ale i širším okolí. Montují elektrické přípojky, vnitřní elektrické rozvody, rozvody počítačových sítí, hromosvody, zabezpečovací a kamerové systémy a mnoho dalšího včetně revizí. Elektrotech je kvalitní a spolehlivá firma, která chápe, že své kvality potřebuje propagovat a internet je pro tento účel nejvhodnější. Proto se majitel fy. Elektrotech obrátil na HelpMark, abychom provedli SEO optimalizaci stávajících webových stránek www.elektrotech.cz. Zpočátku se jedná o úpravy technického charakteru. Následovat bude úprava obsahové části (texty, obrázky) a další kroky s cílem zvýšení návštěvnosti a zlepšení pozic ve vyhledávačích.

Pokud nevíte, neváhejte se zeptat

© HelpMark | Tomáš Herout | Tel: +420 739 719 548