MENU

Školení "MS Excel – práce s grafy a vizuální přitažlivost zpracovaných dat"

Kurz MS Excel se zaměřením na správnou vizualizaci dat. Naučíte se, jak různé druhy dat správně zobrazit do vhodných grafů, aby byly výsledky správně, přehledně a srozumitelně podané. Probereme si i obecnou práci s grafickou úpravou dat v MS Excelu, a to tak, aby působil přitažlivě.

Přínos školení pro účastníky

Účastníci se naučí, jak efektivně pracovat s větším objemem dat, což se hodí především technickým pracovníkům. Látku si proberou na konkrétních příkladech, kde si vše vyzkouší a otestují v praxi.

Osnova školení:

  1. Plán, jak data prezentovat, aby výsledek zaujal, byl srozumitelný a přehledný
  2. Druhy dat určených k zobrazení s ohledem na způsob prezentace
  3. Volba druhu grafu vzhledem k typu dat a požadavku na výsledné zobrazení
  4. Úprava grafu tak, aby co nejlépe plnil svůj účel
  5. Tvorba grafů za pomoci kontingenčních tabulek, které předpřipraví vhodná data
  6. Grafická úprava dat v tabulce pro lepší vizuální efekt 

Pro koho je kurz vhodný

  • Pro manažery a jejich asistenty, kteří se potřebují naučit, jak připravit vizuální prezentaci dat, a to tak, aby to splnilo svůj účel

Formy výuky, metody prezentace a použité pomůcky

Rozhodně se nejedná o nudný výklad. Veškeré znalosti získáte přímo na příkladech ze skutečné praxe, díky tomu se vám lépe vžijí. Každý kurz je vlastně originál, protože se zaměřuje především na to, co zajímá konkrétní skupinu účastníků školení. Veřejné kurzy nejsou žádná masová záležitost. Pořádají se pro 2 až 4 účastníky, takže je dostatek prostoru pro každého účastníka. Pokud by vám to nestačilo, můžete zvolit individuální kurz.

V ceně jsou i prezentační materiály určené k studiu i po skončení (ke stažení zde)a možnost konzultací po dobu 30-ti dnů od skončení školení.

Kdo vás bude školit

Tomáš Herout

Tomáš Herout

Lektor s mnohaletými zkušenostmi, který mj. v MS Excelu také zpracovává statistická data pro své klienty. Současně také programátor, manažer a marketér. Neživí se jen jako lektor, ale s MS Excelem každodenně pracuje v rámci své mimoškolní praxe.

Individuální osobni kurzy

Pro ty, kteří dávají přednost maximálnímu individuálnímu přístupu a chtějí si ze školení odnést maximum znalostí a dovedností, nabízíme individuální kurzy. V nich se lektor věnuje jedinému studentovi a díky tomu je strávený čas využit daleko efektivněji.

Cena individuálního osobního kurzu je 6.000,- Kč/den + 21% DPH, tj. 7.260,- Kč včerně DPH

Individuální kurzy po internetu

Individuální kurz po internetu je pro účastníka nejefektivnější způsob výuky. Většinou probíhá 1 až 2 hodiny denně dvakrát až třikrát za týden. Cena je od 600,- Kč za 1 hod výuky včetně 21% DPH při dohodě na min 20 hod. výuky. Další detaily on-line výuky včetně popisu, co budete potřebovat naleznete na tlačítku níže.

Více se o školení po internetu dočtete zde Ceník on-line individuálního školení Kalendář pro rezervaci volného termínu

Pokud nevíte, neváhejte se zeptat

© HelpMark | Tomáš Herout | Tel: +420 739 719 548 

Používáme cookies

Soubory cookie používáme k analýze údajů o našich návštěvnících, ke zlepšení našich webových stránek, zobrazení personalizovaného obsahu a k tomu, abychom od vás měli zpětnou vazbu.