MENU

Školení "Sociální sítě jako pomocník firmám"

ico-1denico-30dni-konzico-materialy

Sociální sítě jsou dnes veliký fenomén, ale jen málokdo ví, jak je využít správně. Na tomto školení se to nejen dozvíte, ale můžete také konzultovat jak vše aplikovat na váš druh podnikání.

Organizace školení

Školení je vždy koncipováno interaktivně s možností klást dotazy kdykoli během kurzu. Velký důraz je kladen na praktické příklady a ukázky, díky čemuž je kurz zábavný a tím i velice účinný. Tematický okruh školení PPC reklama může existovat, buď jako samostatné jednodenní školení, nebo jeho určité části mohou být zahrnuty do školení sestaveného na míru podle požadavků objednavatele.

Pro koho je školení určeno

Tento okruh školení je určen pro každého, kdo se chce dozvědět jak využít sílu sociálních sítí pro růst své firmy. Zejména se jedná o následující osoby: marketér, specialista na PR a CRM, stejně tak jako manažer odpovědný za ekonomické výsledky firmy. Od účastníků se neočekává žádná předchozí odborná znalost.

Co je součástí školení

Jako součást školení budou účastníkům poskytnuty veškeré použité prezentační materiály a občerstvení. V ceně školení je bezplatná e-mailová a chatová konzultace po dobu 30 dní.

Osnova školení:

 1. Bližší pohled na fenomén zvaný sociální sítě
 2. O marketingovém potenciálu komunit na sociálních sítích
 3. Sociální sítě jsou jako oheň
 4. Současné nástroje a metody ověřené praxí
 5. Jak to určitě nedělat, aneb nechte se odstrašit chybami jiných
 6. Jaké jsou hlavní rozdíly mezi sociálními sítěmi
 7. Sociální síť v roli nástroje:
  1. propagace,
  2. vztahu se zákazníky,
  3. průzkumu trhu.
 8. Virální marketing a jeho šíření v sociálních sítích
 9. Praktické poznatky z PPC kampaní na Facebook
 10. Prostor na workshop, diskuzi a dotazy

Kdo vás bude školit

Tomáš Herout

Tomáš Herout

Člověk s mnohaletou praxí v oblasti internetového marketingu a webdesignu, který nejen učí, ale i praktikuje na řadě úspěšných projektů, a pro kterého je jeho práce současně i koníček (zlí jazykové tvrdí, že i posedlost).

Individuální osobní kurzy

Pro ty, kteří dávají přednost maximálnímu individuálnímu přístupu a chtějí si ze školení odnést maximum znalostí a dovedností, nabízíme individuální kurzy. V nich se lektor věnuje jedinému studentovi a díky tomu je strávený čas využit daleko efektivněji.

Cena individuálního osobního kurzu je 6.000,- Kč/den + 21% DPH, tj. 7.260,- Kč včerně DPH  

Individuální kurzy po internetu

Lze se dohodnout i na individuálním kurzu po internetu vedený osobně lektorem, jen zprostředkovaný po netu. Takové řešení může být pro řadu studentů výhodnější jak finančně, tak i z hlediska pohodlí. Cena internetového kurzu v délce 7 hodin vyjde na 3.150,- bez DPH, tj. 3.811,50 včetně 21% DPH.

Více se o školení po internetu dočtete zde

Pokud nevíte, neváhejte se zeptat

© HelpMark | Tomáš Herout | Tel: +420 739 719 548 

Používáme cookies

Soubory cookie používáme k analýze údajů o našich návštěvnících, ke zlepšení našich webových stránek, zobrazení personalizovaného obsahu a k tomu, abychom od vás měli zpětnou vazbu.