MENU

Školení (workshop) WordPress tvorba vlastní šablony 

Naučíte se, jak si vytvořit vlastní šablonu pro redakční systém WordPress. Stažené univerzální šablony jsou sice fajn, ale nemusí být ideální pro profesionální web s vlastním originálním designem. Kdo se chce naučit jak na to, je tu správně.

Přínos školení pro účastníky

Účastník si odnese informace, jak je šablona propojená s redakčním systémem WordPress a jak konkrétně postupovat při vytváření zcela originální šablony.

Pro koho je workshop určen

Účastník by měl mít základní znalosti HTML, CSS a JavaScript nebo alespoň vědět, jak se používá Bootstrap (systém pro snazší tvorbu webu i bez znalosti CSS a JavaScriptu). Pokud máte zájem, můžete u nás absolvovat školení HTML a CSS – od úplných základů. Dále by účastník měl mít alespoň základní znalosti o PHP. Opět nabízíme i školení základy PHP.

Osnova školení WordPress tvorba šablony

  1. Stručné vysvětlení funkce jednotlivých souborů a adresářů v šabloně
  2. Hlavička šablony (header.php)
  3. Patička šablony (footer.php)
  4. Stránka šablony (page.php)
  5. Stránka detailu příspěvku (single.php)
  6. Stránka pro vyhledávání (search.php)
  7. Vysvětlení ovládání šablony přes (functions.php)
  8. Použití Bootstrap pro zjednodušení stylování a JS

Formy výuky, metody prezentace a použité pomůcky

Rozhodně se nejedná o nudný výklad. Veškeré znalosti si účastníci osvojují na praktických příkladech ze skutečné praxe a vše si mohou osobně na místě vyzkoušet. Každý kurz je originál, protože se zaměřuje právě na to, co zajímá konkrétní skupinu účastníků školení.

V ceně jsou i prezentační materiály určené ke studiu i po skončení a možnost konzultací po dobu 30-ti dnů od dokončení školení.

Kdo vás bude školit

Tomáš Herout

Tomáš Herout

Člověk s mnohaletou praxí v oblasti webdesignu a programování, který nejen učí, ale i praktikuje na řadě úspěšných projektů, a pro kterého je jeho práce současně i koníček (zlí jazykové tvrdí, že i posedlost).

Individuální osobní kurzy

Pro ty, kteří dávají přednost maximálnímu individuálnímu přístupu a chtějí si ze školení odnést maximum znalostí a dovedností, nabízíme individuální kurzy. V nich se lektor věnuje jedinému studentovi a díky tomu je strávený čas využit daleko efektivněji.

Cena individuálního osobního kurzu je 6.000,- Kč/den + 21% DPH, tj. 7.260,- Kč včerně DPH, celkově tedy za 2 dny 12.000,- Kč + 21% DPH tj. 14.520,- Kč

Individuální kurzy po internetu

Individuální kurz po internetu je pro účastníka nejefektivnější způsob výuky. Většinou probíhá 1 až 2 hodiny denně dvakrát až třikrát za týden. Cena je od 600,- Kč za 1 hod výuky včetně 21% DPH při dohodě na min 20 hod. výuky. Další detaily on-line výuky včetně popisu, co budete potřebovat naleznete na tlačítku níže.

Více se o školení po internetu dočtete zde Ceník on-line individuálního školení Kalendář pro rezervaci volného termínu

Pokud nevíte, neváhejte se zeptat

© HelpMark | Tomáš Herout | Tel: +420 739 719 548 

Používáme cookies

Soubory cookie používáme k analýze údajů o našich návštěvnících, ke zlepšení našich webových stránek, zobrazení personalizovaného obsahu a k tomu, abychom od vás měli zpětnou vazbu.