MENU

Školení HTML a CSS – od úplných základů

Školení základy HTML a CSS

Na tomto kurzu vás naučíme rozumět a správně používat jazyky HTML a CSS, a to tak, abyste si dokázali vyrobit vlastní statickou webovou stránku. Pokud používáte nějaký redakční systém (např. Joomla, WodrPress...), tak se naučíte, jak s ním pracovat profesionálněji.

Přínos školení pro účastníky

Pochopíte, jak webové stránky vlastně fungují. Porozumíte struktuře stránky, která přichází návštěvníkovi. Naučíte se, jak správně sestavovat HTML, aby byl web nejen funkční, ale také úspěšný u vyhledávačů. Uchvátí vás, co vše je možné dělat pomocí kaskádových stylů CSS a naučíte se sami s nimi kouzlit, abyste dosáhli hezkých efektů.

Osnova školení HTML a CSS:

 1. Co to je HTML a CSS
 2. Jaké SW nástroje používat při tvorbě HTML a CSS
 3. HTML má svou logiku a my se naučíme ji chápat
 4. „DOCTYPE" není sprosté slovo, naučíme se, co znamená
 5. Hlavička HTML je důležitá
 6. K čemu slouží tělo HTML
 7. Povídání o skupinách tagů (značek), detailní popis, vysvětlení na praktických příkladech, ale nebojte se určitě žádná nuda
 8. Napíšeme si přehledný HTML kód
 9. O sourozeneckém vztahu mezi HTML a CSS
 10. Sourozenec CSS má vlastní život, aneb samostatný soubor CSS
 11. CSS má také svou logiku a my se jí pochopitelně naučíme
 12. Selektor v CSS není zase tak složitý, abychom jej nepochopili
 13. Vlastnosti jsou důležité nejen u lidí, ale i na webu
 14. Každá vlastnost má nějaké hodnoty a vy se je naučíte používat
 15. Naučíme se pracovat s rozmístěním prvků na webu (layout) pomocí CSS
 16. Ovlivnit vzhled obsahu (nadpisy, odstavce, tabulky, obrázky, odkazy ...) nebude po tomto školení žádný problém
 17. „Na různých prohlížečích to vypadá různě" naučíme se, co se s tím dá dělat
 18. Zásady, jak by se to mělo dělat správně (validita, správná a logická struktura) a co nedělat

Pro koho je kurz vhodný

Školení je určeno pro začínající tvůrce webových stránek; webmastery; copywritery, kteří svou profesi berou opravdu vážně; grafiky, jež se chtějí zdokonalit v aplikaci grafiky na webu.

Od účastníků se nevyžaduje znalost žádného počítačového jazyka. Postačuje základní znalost ovládání počítače.

Formy výuky, metody prezentace a použité pomůcky

Rozhodně se nejedná o nudný výklad. Veškeré znalosti získáte přímo na příkladech ze skutečné praxe, díky tomu se vám lépe vžijí. Každý kurz je vlastně originál, protože se zaměřuje především na to, co zajímá konkrétní skupinu účastníků školení. Veřejné kurzy nejsou žádná masová záležitost. Pořádají se pro 2 až 4 účastníky, takže je dostatek prostoru pro každého účastníka. Pokud by vám to nestačilo, můžete zvolit individuální kurz.

V ceně jsou i prezentační materiály určené k studiu i po skončení (ke stažení zde)a možnost konzultací po dobu 30-ti dnů od skončení školení.

Kdo vás bude školit

Tomáš Herout

Tomáš Herout

Člověk s mnohaletou praxí v oblasti internetového marketingu a webdesignu, který nejen učí, ale i praktikuje na řadě úspěšných projektů, a pro kterého je jeho práce současně i koníček (zlí jazykové tvrdí, že i posedlost).

 

Individuální osobní kurzy

Pro ty, kteří dávají přednost maximálnímu individuálnímu přístupu a chtějí si ze školení odnést maximum znalostí a dovedností, nabízíme individuální kurzy. V nich se lektor věnuje jedinému studentovi a díky tomu je strávený čas využit daleko efektivněji.

Cena individuálního osobního kurzu je 6.000,- Kč/den + 21% DPH, tj. 7.260,- Kč včerně DPH, celkově tedy za 2 dny 12.000,- Kč + 21% DPH tj. 14.520,- Kč

Individuální kurzy po internetu

Individuální kurz po internetu je pro účastníka nejefektivnější způsob výuky. Většinou probíhá 1 až 2 hodiny denně dvakrát až třikrát za týden. Cena je od 600,- Kč za 1 hod výuky včetně 21% DPH při dohodě na min 20 hod. výuky. Další detaily on-line výuky včetně popisu, co budete potřebovat naleznete na tlačítku níže.

Více se o školení po internetu dočtete zde Ceník on-line individuálního školení Kalendář pro rezervaci volného termínu

Pokud nevíte, neváhejte se zeptat

© HelpMark | Tomáš Herout | Tel: +420 739 719 548 

Používáme cookies

Soubory cookie používáme k analýze údajů o našich návštěvnících, ke zlepšení našich webových stránek, zobrazení personalizovaného obsahu a k tomu, abychom od vás měli zpětnou vazbu.