MENU

Naše služby

Níže naleznete souhrnný popis našich služeb:

Návrh originálního designu webu

Správně navržený design webu může výrazně přispět k plnění jeho cílů. U nás to nefunguje tak, že bychom vás nutili přizpůsobovat se designu, ale právě naopak design přizpůsobujeme cílům a obsahům webu.

Ceník prací Grafické reference

Technická tvorba webových stránek

Buď z našeho designu, nebo designu od někoho jiného vytvoříme webové stránky na nějakém systému (WordPress, Joomla…) a to tak, abyste byli schopni si obsah webu spravovat vlastními silami, pokud to chcete. Ne musíme si stahovat žádná hotová řešení, dokážeme si je naprogramovat samy, což zdaleka není samozřejmost u každého webdesignera.

Ceník prací

Správa obsahu webů

Obsahu webu, který my vytvoříme, si mohou majitelé spravovat sami vlastními silami. Někdy na to ale nemají kapacity, jindy požadují vysoce profesionální správu obsahu tak, aby web co nejlépe plnil své cíle. Není obsah jako obsah. Kvalitně napsané články se znalostí specifického prostředí internetu (SEO, pravidla copywritingu…) daleko lépe plní své cíle než obsah vytvořený ne zcela profesionálně. Nesmíme zapomínat ani na potřebné dovednosti jako je vyhledání nebo tvorba doprovodné grafiky, vyhodnocování statistik skutečné úspěšnosti atd. Toto všechno jsou dovednosti získané letitou praxí, které svým klientům nabízíme.   

Optimalizace webů za účelem dosažení cílů (SEO)

Pokud má majitel webu dojem, že by jeho web nebo e-shop měl plnit své cíle daleko lépe, pak se na nás může obrátit a my zhodnotíme, jaká je současná situace, co by se dalo zlepšit a navrhneme postup zlepšení.

Ceník SEO

Vývoj speciálních SW na klíč

Krom webů a e-shopů máme zkušenosti i s vývojem specializovaných SW přístupných po internetu nebo jen vnitřní síti. Díky takovým aplikacím si mohou předávat informace, sdílet dokumenty, zpřístupňovat důležité informace apod. Jsme schopni se zákazníkem zformulovat jeho požadavky do technického jazyka, nalézt co nejefektivnější řešení a realizovat ho.   

Školení, workshopy, kurzy

K výuce přistupujeme prakticky a polopaticky. Myslíme si, že člověk pochopí a naučí se to, v čem spatří praktické použití v reálném životě, jelikož mozek má tendenci věnovat se jen tomu, co vyhodnotí jako důležité. Dalším zásadním faktorem je učivo si „osahat“.

Školení Joomla Školení HTML a CSS Školení JavaScript Školení PHP a SQL Školení SEO Školení MS Excel  

Konzultace

Člověk, který se dostatečně neorientuje v problematice webů, e-shopů, internetového marketingu, propagace… může využít našich mnohaletých zkušeností z celé řady projektů, aby je mohl využít pro svůj byznys.

Ceník konzultací

Pokud nevíte, neváhejte se zeptat

© HelpMark | Tomáš Herout | Tel: +420 739 719 548 

Používáme cookies

Soubory cookie používáme k analýze údajů o našich návštěvnících, ke zlepšení našich webových stránek, zobrazení personalizovaného obsahu a k tomu, abychom od vás měli zpětnou vazbu.