MENU

Webová analytika

Na internetu je možné měřit téměř vše. Díky měření a správnému vyhodnocení můžete přijímat taková rozhodnutí, která povedou k vašemu úspěchu na internetu.

Proč měřit, proč vyhodnocovat, proč analyzovat

Protože nikdo neví vše. Na počátku něco vytvoříme (nový web, článek, PPC reklamu...) s určitým předpokladem. Analytika nám ukáže, zda byl náš předpoklad správný, a pokud nebyl, tak nám poskytne informace pro nápravu tak, abyste nakonec dosáhli úspěchu. Kdo o úspěch nestojí, tak pro něj nemá smysl číst dál.

Jaké nástroje k webové analytice používat

Dnes je nejpoužívanější Google Analytics a Google Webmasters Tools. Oba jsou mocné nástroje a je možné je používat zdarma.

Co pro vás v této oblasti můžeme udělat my

Pokud chcete tuto odbornou činnost svěřit do rukou odborníků, tak se na nás obraťte a my vám nabídneme své profesionální služby „šité" na míru vašim potřebám a specifikám.

Jestliže si chcete tuto činnost provádět svépomocí, jen nemáte dostatečné znalosti, tak vám nabízíme školení a také odborné konzultace v dané oblasti.

Pokud nevíte, neváhejte se zeptat

© HelpMark | Tomáš Herout | Tel: +420 739 719 548 

Používáme cookies

Soubory cookie používáme k analýze údajů o našich návštěvnících, ke zlepšení našich webových stránek, zobrazení personalizovaného obsahu a k tomu, abychom od vás měli zpětnou vazbu.