MENU

Ceník správy a dlouhodobé spolupráce na optimalizaci webových stránek

Ceník je platný pro VIP klienty, kteří s námi mají smlouvu na kompletní servis webu (e-shopu).

Zvolený tarif zahrnuje

  1. Technický provoz – webhosting, e-mail hosting, zálohování, aktualizaci redakčního systému, optimalizaci pro nové verze internetových prohlížečů atd.
  2. Pomoc při tvorbě obsahu – vkládání a úprava obsahu i za účelem optimalizace pro vyhledávače (SEO), odborná úprava fotografií, jazykové a stylistické korektury obsahu, překlady do angličtiny apod.
  3. Konzultační činnost – poradenství v oblasti internetového marketingu, SEO – optimalizace pro vyhledávače, placené reklamy PPC atd.

Tarify

TarifPopisCena 
Základ Webhosting + 2 hod. práce*/měsíc  750,- Kč/měs.
Extra Webhosting + 4 hod. práce*/měsíc 1 300,- Kč/měs.
Top Webhosting + 8 hod. práce*/měsíc 2 300,- Kč/měs.

* Nevyužité hodiny se převádějí do následujícího měsíce.
Ceny jsou uvedeny bez DPH. Daň z přidané hodnoty bude k ceně připočtena.

Jak můžete ušetřit

Ceny jsou uváděné za jeden kalendářní měsíc. Při platbě dopředu za delší časové období můžete výrazně ušetřit díky slevě, viz tabulka:

Frekvence pltabySleva v % 
Platba na 3 měsíce 10 %
Platba na 6 měsíců 15 %
Platba na 12 měsíců 20 %

Výklad některých termínů

Webhosting

Webhosting znamená technický provoz webových stránek, e-mailových schránek a zálohování dat. Služba je zprostředkovaná přes odborné partnery, ale my ručíme za její funkčnost.

Hodiny práce

Hodiny práce definují počet odpracovaných hodin za kalendářní měsíc pro daného klienta. Rozsah možné práce je nastíněn výše. Konkrétní rozsah prací je vždy předem ujednán s naším klientem. Hodina má 60 minut a čas se počítá po minutách. Na konci každého měsíce je doložen report s odpracovanými hodinami. Nevyužitý čas se převádí do následujícího měsíce viz Obchodní podmínky.

Pokud nevíte, neváhejte se zeptat

© HelpMark | Tomáš Herout | Tel: +420 739 719 548 

Používáme cookies

Soubory cookie používáme k analýze údajů o našich návštěvnících, ke zlepšení našich webových stránek, zobrazení personalizovaného obsahu a k tomu, abychom od vás měli zpětnou vazbu.