MENU

Tvorba webových stránek

Bez kvalitních webových stránek možná může leckdo existovat, může vydělávat a může být i úspěšný. S kvalitním webem, však může nejen existovat, ale také prosperovat, může vydělávat mnohem více a může dosáhnout daleko výraznějšího úspěchu.

Náš recept na vytvoření úspěšného nového webu

Toto je náš recept na vytvoření nového webu, který bude mít dobré předpoklady stát se úspěšným:

Komunikace

Je třeba dbát na konstruktivní komunikaci mezi zadavatelem a realizátorem (tedy námi). Je důležité, aby realizátor naprosto přesně chápal požadavky zadavatele a zadavatel měl od realizátora kvalitní informace o tom, co vše je možné a co to obnáší

Originalita a kreativita

Na internetu je nepřeberné množství webových stránek, šanci na úspěch mají ty, které návštěvníky něčím zaujmou. Rozumná originalita a kreativní přístup váš nový web odliší od ostatní „šedi" na internetu

Profesionalita

Ke každému projektu přistupujeme s maximální zodpovědností a precizností. Během realizace neplníme pouze své povinnosti, ale snažíme se překonat očekávání zadavatele. Snažíme se projekty realizovat co nejefektivněji, ale nikoli na úkor kvality. Naši zadavatelé v nás mají odbornou oporu a vědí, že se na nás mohou spolehnout.

Jaký je postup tvorby webových stránek u nás

Zadání požadavků 

Nasloucháme požadavkům zadavatele a navrhneme mu možná řešení, ze kterých si bude moci vybrat právě to řešení pro něj optimální.

Nabídka s rozsahem, termíny a cenovou kalkulací 

Vytvoříme nabídku na míru včetně cenové kalkulace, popisu rozsahu prací, časového harmonogramu a dalších náležitostí.

Grafický návrh

Pokud to zadavatel požaduje, tak vytvoříme zcela originální grafický návrh webových stránek.

Tvorba originální šablony vzhledu a vývoj všch rozšíření 

Šablona je to, co uvidí návštěvník vašich stránek. Samozřejmostí je, že tvoříme šablony validní dle normy a funkční na všech uvedených prohlížečích.

Spuštění testovacího a přípravného režimu

Tato fáze slouží k ověření, zda je vše jak má být a také k naplnění webu obsahem. V této fázi je web provozován na speciální doméně, nikoli na té, na které bude následně provozován.

Manuál na míru pro administraci obsahu vašeho webu 

Sestavíme stručný manuál určený právě pro vaši instalaci a zohledňující specifika vašeho webu. Manuál popisuje postup jak běžných úkonů (např. vkládání novinek, fotek do galerií...), tak i popis změny méně častých úprav.

Školení budoucích správců obsahu 

Úspěch celého projektu nezáleží jen na nás, ale také na komfortním užívání ze strany zadavatele. Naší filozofií je být zadavateli pomocníkem, a proto vás naučíme, jak se systémem pracovat efektivně.

Spuštění webu do ostrého provozu 

Až bude web naplněn obsahem, obsluha vyškolena, tak zařítíme zpuštění webu pro vaše návštěvníky.

Následná podpora a provoz webu 

Za samozřejmost považujeme to, že vám budeme k dispozici kdykoli to budete potřebovat po celou dobu provozu webu. Jsme schopni nabídnout vám i webhosting, abychom vám zajistili plný servis.

A co to bude stát

Co projekt to originál. Proto se pro každý projekt určuje cena šitá na míru jak webu, tak i zadavateli. K cenové politice přistupujeme tak, že zadavatel platí pouze za to, co opravdu potřebuje. Neuznáváme žádnou průměrnou cenu, za kterou dostanou všichni totéž. Napište nám a my sestavíme cenovou kalkulaci tak, aby vám vyhvovala.

Ceník prací podle položek

Pokud nevíte, neváhejte se zeptat

© HelpMark | Tomáš Herout | Tel: +420 739 719 548 

Používáme cookies

Soubory cookie používáme k analýze údajů o našich návštěvnících, ke zlepšení našich webových stránek, zobrazení personalizovaného obsahu a k tomu, abychom od vás měli zpětnou vazbu.