MENU

Školení (workshop) tvorba webu pomocí WordPress pro uživatele

 Tvorba webových stránek pomocí redakčního systému WordPress, který umožňuje vytvořit web a spravovat jeho obsah (přidávat a aktualizovat stránky, obrázky, videa…) i bez nutnosti umět jakýkoli programovací jazyk. 

Přínos školení pro účastníky

Účastníci se naučí základy ovládání WordPress do takové míry, aby byli schopni vytvořit webové stránky z jádra WordPress a jeho dostupných rozšíření, a to tak, aby web vypadal profesionálně a plnil cíle na něj kladené.

Pro koho je workshop určen

Je potřeba umět základy práce s počítačem, tedy zapnout ho, pracovat se soubory a složkami, psát na klávesnici a klikat myší. Není nutné umět žádný programovací jazyk, byť znalost programování je obrovskou výhodou, a i kodér nebo programátor se dozví spoustu vychytávek patřící k WordPressu.

Osnova školení WordPress pro uživatele

 1. Co je to doména a jak si ji pořídit
 2. Co je to webhosting, jak si ho pořídit a spravovat
  1. Co to je a jak pracovat s FTP
  2. Co to je a jak pracovat s databází
 3. Jak naistalovat jádro WordPressu
 4. Popis jednotlivých částí WordPressu
  1. články,
  2. příspěvky,
  3. šablony,
  4. pluginy,
  5. widgety …
 5. Práce s obrázky
 6. Práce s uživatelskými účty
 7. Zálohování webu
 8. Dodržování zásad SEO

Formy výuky, metody prezentace a použité pomůcky

Rozhodně se nejedná o nudný výklad. Veškeré znalosti si účastníci osvojují na praktických příkladech ze skutečné praxe a vše si mohou osobně na místě vyzkoušet. Každý kurz je originál, protože se zaměřuje právě na to, co zajímá konkrétní skupinu účastníků školení.

V ceně jsou i prezentační materiály určené ke studiu i po skončení a možnost konzultací po dobu 30-ti dnů od dokončení školení.

Kdo vás bude školit

Tomáš Herout

Tomáš Herout

Člověk s mnohaletou praxí v oblasti webdesignu a programování, který nejen učí, ale i praktikuje na řadě úspěšných projektů, a pro kterého je jeho práce současně i koníček (zlí jazykové tvrdí, že i posedlost).

Individuální osobní kurzy

Pro ty, kteří dávají přednost maximálnímu individuálnímu přístupu a chtějí si ze školení odnést maximum znalostí a dovedností, nabízíme individuální kurzy. V nich se lektor věnuje jedinému studentovi a díky tomu je strávený čas využit daleko efektivněji.

Cena individuálního osobního kurzu je 6.000,- Kč/den + 21% DPH, tj. 7.260,- Kč včerně DPH, celkově tedy za 2 dny 12.000,- Kč + 21% DPH tj. 14.520,- Kč

Individuální kurzy po internetu

Individuální kurz po internetu je pro účastníka nejefektivnější způsob výuky. Většinou probíhá 1 až 2 hodiny denně dvakrát až třikrát za týden. Cena je od 600,- Kč za 1 hod výuky včetně 21% DPH při dohodě na min 20 hod. výuky. Další detaily on-line výuky včetně popisu, co budete potřebovat naleznete na tlačítku níže.

Více se o školení po internetu dočtete zde Ceník on-line individuálního školení Kalendář pro rezervaci volného termínu

Pokud nevíte, neváhejte se zeptat

© HelpMark | Tomáš Herout | Tel: +420 739 719 548 

Používáme cookies

Soubory cookie používáme k analýze údajů o našich návštěvnících, ke zlepšení našich webových stránek, zobrazení personalizovaného obsahu a k tomu, abychom od vás měli zpětnou vazbu.