MENU

Školení "Základy SEO"

ico-1denico-30dni-konzico-materialy

SEO není žádné kouzelnické zaklínadlo, ale jen metoda, jak přivést návštěvníky na Váš web (e-shop). Na tomto školení se dozvíte, že ta zdánlivá „kouzla" není rozhodně nic tajného a už vůbec ne magického. Naučte se na tomto kurzu, jak svůj web (e-shop) prosadit ve vyhledávačích.

Tento kurz si můžete zde objednat samostatně, nebo jako výhodný třídenní balíček "Internetový marketing", který obsahuje i související kurzy, a to "PPC reklama" a "Google Analytics".

Přínos školení pro účastníky

Během tohoto dne porozumíte tomu, co SEO opravdu je a rozlišíte mýty od skutečnosti. Dozvíte se metody, které se používají pro zlepšení pozic ve vyhledávačích za účelem zvýšení návštěvnosti webu, a to jak metody korektní, tak i podvodné. Budete mít příležitost konzultovat s lektorem (který je současně i praktik) vaše konkrétní případy a tím hledat řešení pro váš byznys.

Osnova školení

  1. Co je to SEO aneb neplést si pojmy s dojmy (rozdíl mezi vyhledávačem a katalogem, zpětné odkazy, doména, PageRank, S-rank, SERP, roboti, index, faktory on-page a off-page, SEO lišta, long tile, microsite, praSEO...)
  2. Mocný strýček Google (proč je Google mocný, „strýčkova" filozofie, jak si zasloužit „strýčkův" respekt, co „strýčka" naštve, za co „strýček" trestá, proč si se „strýčkem" povídat a jak...)
  3. Český velikán Seznam.cz (jeho specifika, jak s ním pracovat, jak se dostat na vrchol v Seznamu, kam Seznam sahá a kam už ne, jak nebýt ze Seznamu vyhozen...)
  4. Linkování základ internetu (proč linkovat, kam linkovat, kam ne, co si o linkování myslí Google a Seznam, výhody a rizika nekalého linkování)
  5. Doména aneb význam jména
  6. Je obsah král? (o významu obsahu, kopírování je doména Číňanů, web je jako obchodník...)
  7. Volba klíčových slov (jak je správně volit, kam umístit, zda je ohýbat, o jejich četnosti...)
  8. Pravidla sémantiky z pohledu SEO (titulky, nadpisy, odstavce, obrázky a další netextové prvky, tabulky, seznamy, odkazy...)
  9. Další metody propagace webu (kdy a jak použít microsite, direct mailing, RSS...)
  10. Jak se SEO začít a neskončit špatně? (SEO je maraton a nehodí se pro sprintery, stanovení cílů aneb oslíkova mrkvička, volba klíčových slov je jako volba partnera, komu svěřit optimalizaci...)

Pro koho je kurz vhodný

Neočekávají se žádné předchozí znalosti účastníků. Tento kurz navštěvují od manažerů odpovědných za ekonomické výsledky firmy, přes profesionální marketéry a správce webů až po asistentky. Laikům je vysvětlováno vše od základů a zkušenější mají možnost debaty nad konkrétními oblastmi.

Formy výuky, metody prezentace a použité pomůcky

Rozhodně se nejedná o nudný výklad. Veškeré znalosti si účastníci osvojují na praktických příkladech ze skutečné praxe, a pokud je to alespoň trochu možné, tak si látku mohou osobně vyzkoušet. Každý kurz je originál, protože se zaměřuje právě na to, co zajímá konkrétní skupinu účastníků školení.

V ceně jsou (kromě společného oběda) i prezentační materiály určené ke studiu i po skončení a možnost konzultací po dobu 30-ti dnů od dokončení školení.

Kdo vás bude školit

Tomáš Herout

Tomáš Herout

Člověk s mnohaletou praxí v oblasti internetového marketingu a webdesignu, který nejen učí, ale i praktikuje na řadě úspěšných projektů, a pro kterého je jeho práce současně i koníček (zlí jazykové tvrdí, že i posedlost).

Individuální osobní kurzy

Pro ty, kteří dávají přednost maximálnímu individuálnímu přístupu a chtějí si ze školení odnést maximum znalostí a dovedností, nabízíme individuální kurzy. V nich se lektor věnuje jedinému studentovi a díky tomu je strávený čas využit daleko efektivněji.

Cena individuálního osobního kurzu je 6.000,- Kč/den + 21% DPH, tj. 7.260,- Kč včerně DPH  

Individuální kurzy po internetu

Lze se dohodnout i na individuálním kurzu po internetu vedený osobně lektorem, jen zprostředkovaný po netu. Takové řešení může být pro řadu studentů výhodnější jak finančně, tak i z hlediska pohodlí. Cena internetového kurzu v délce 7 hodin vyjde na 3.150,- bez DPH, tj. 3.811,50 včetně 21% DPH.

Více se o školení po internetu dočtete zde

Pokud nevíte, neváhejte se zeptat

© HelpMark | Tomáš Herout | Tel: +420 739 719 548