MENU

Školení šablona vzhled webu

Joomla Vertical logo light background en

Druhý den dvoudenního školení "Tvorba webu pomocí Joomly", na který se samostatně hlásí ti, kteří již mají znalosti obsažené v prvním dni a chtějí se jen naučit práci se šablonami, jak si Joomlu více přizpůsobit vlastním potřebám.

Přínos školení pro účastníky

Účastníci kurzu se dozvědí klíčové informace potřebné k úpravě existující šablony nebo tvorby zcela nové a prakticky si vyzkouší na školní šabloně, jak ji upravit, aby vypadala podle jejich přání. Tuto školní šablonu si odnesou domů, společně se studijními materiály, za účelem pokračování, ke kterému navíc dostanou 30 dní elektrofonických konzultací.

Osnova školení

  1. Co to vlastně je ta šablona a jak funguje v kontextu Joomly jako celku
  2. S jakými druhy šablon se setkáte v praxi (univerzální, na míru, pevný layout, responsivní...)
  3. Základní kameny šablony – klíčové soubory a obvyklé adresáře s popisem jejich obsahu
  4. Struktura a způsob úpravy index.php si vysvětlíme a hned předvedeme
  5. K čemu slouží templateDetails.xml, z čeho se skládá jeho struktura a upravíme ho pro vlastní potřeby
  6. Jaký vliv mají CSS styly na vzhled webu, soužití Joomly s CSS a jak přistupovat k úpravě existujícího CSS si ukážeme na reálných příkladech
  7. Zapojení JavaScriptu, jaké výhody a jaké úskalí to může přinést
  8. Co je to „overrides", neboli „překrytí" a jak s ním pracovat v praxi
  9. Jak fungují responzivní šablony v prostředí Joomly

Pro koho je kurz vhodný

Formy výuky, metody prezentace a použité pomůcky

Rozhodně se nejedná o nudný výklad. Veškeré znalosti si účastníci osvojují na praktických příkladech ze skutečné praxe a vše si mohou osobně na místě vyzkoušet. Každý kurz je originál, protože se zaměřuje právě na to, co zajímá konkrétní skupinu účastníků školení.

V ceně jsou i prezentační materiály určené ke studiu i po skončení a možnost konzultací po dobu 30-ti dnů od dokončení školení.

Kdo vás bude školit

Tomáš Herout

Tomáš Herout

Člověk s mnohaletou praxí v oblasti internetového marketingu a webdesignu, který nejen učí, ale i praktikuje na řadě úspěšných projektů, a pro kterého je jeho práce současně i koníček (zlí jazykové tvrdí, že i posedlost).

Individuální osobní kurzy

Pro ty, kteří dávají přednost maximálnímu individuálnímu přístupu a chtějí si ze školení odnést maximum znalostí a dovedností, nabízíme individuální kurzy. V nich se lektor věnuje jedinému studentovi a díky tomu je strávený čas využit daleko efektivněji.

Cena individuálního osobního kurzu je 6.000,- Kč/den + 21% DPH, tj. 7.260,- Kč včerně DPH

Individuální kurzy po internetu

Individuální kurz po internetu je pro účastníka nejefektivnější způsob výuky. Většinou probíhá 1 až 2 hodiny denně dvakrát až třikrát za týden. Cena je od 600,- Kč za 1 hod výuky včetně 21% DPH při dohodě na min 20 hod. výuky. Další detaily on-line výuky včetně popisu, co budete potřebovat naleznete na tlačítku níže.

Více se o školení po internetu dočtete zde Ceník on-line individuálního školení Kalendář pro rezervaci volného termínu

Pokud nevíte, neváhejte se zeptat

© HelpMark | Tomáš Herout | Tel: +420 739 719 548 

Používáme cookies

Soubory cookie používáme k analýze údajů o našich návštěvnících, ke zlepšení našich webových stránek, zobrazení personalizovaného obsahu a k tomu, abychom od vás měli zpětnou vazbu.